Leespraatbegeleiding

Hieronder volgen per  provincie eerst de docenten Leespraat en daaronder de Begeleiders/ Consulenten Leespraat.

Begeleiders Leespraat hebben de opleiding Begeleider Leespraat afgerond en zijn gekwalificeerd om:

  • kinderen professioneel met Leespraat te begeleiden,
  • de directe opvoeders van de kinderen die ze begeleiden te adviseren en te ondersteunen bij het toepassen van Leespraat in de praktijk.

Consulenten hebben de opleiding Consulent Leespraat afgerond.
Zij hebben dezelfde bevoegdheden als Begeleiders Leespraat, met als toevoeging:

  • andere Leespraat-gebruikers (bijvoorbeeld ouders, begeleiders, leerkrachten) te adviseren en coachen,
  • lezingen en presentaties over Leespraat te geven in hun eigen regio.

Docenten hebben na de opleiding tot Consulent de Opleiding Docent Leespraat gevolgd. Zij hebben dezelfde bevoegdheden als consulenten en kunnen daarnaast workshops Leespraat verzorgen. Je kunt hen ook benaderen als je een workshop in je eigen regio wilt organiseren.

Groningen

Logopediepraktijk Prins
Allegonda Prins, docent
Harkema
0512 – 365307
info@logopedieprins.nl
www.logopedieprins.nl

top

Friesland



Drenthe

Henriëtte van Zomeren, docent
Roden
06 – 2 93 93 892
mail@cleobegeleidingen.nl
www.cleobegeleidingen.nl

Progress Support
Hoogeveen
Mieke ten Kaate, begeleider
mieke@progress-support.nl
06 – 18235245
www.progress-support.nl

Educa Support
Hoogeveen
Annet Buikema, begeleider
annet@educasupport.nl
06-51062474

 –

Overijssel

Jacqueline van der Linden, consulent
Hengelo
06 – 41572588
j.vanderlinden@sotog.nl

Astrid Mittendorff, begeleider
Tubbergen
06-36070308
Astridkamphuis@hotmail.com

Angelique Karperien, begeleider
Borne
06-57940581
angeliquekarperien@kpnmail.nl

Janine Floor, begeleider
regio Twente
06-44388033
Jhvanasselt@hotmail.com

Sebastiaan Leeftink, begeleider
Keeping Down Up
Wierden, Twente
06-23145992
sebastiaan@keepingdownup.nl
www.keepingdownup.nl

 Flevoland

Tineke Willekes begeleider
Kinderpraktijk COOL

Zeewolde/ Harderwijk

0614283027
Info@kinderpraktijkcool.nl

www.kinderpraktijkcool.nl

Noord-Holland

 José van den Elzen, docent
Heemskerk
0251 – 239416  /  06 – 43467670

Cordaan-Jeugd TAO
Amsterdam e.o.
Kiki Niezen, begeleider
06-27744583
k.niezen@cordaan.nl

Praktijk ‘Meriëm’
Meriëm Zarroue, begeleider
regio Amsterdam, Weesp, Muiden
06-14529630
meriemzarroue@gmail.com
www.meriem.nl

Christien Creed- van Citters, begeleider
Haarlem
06-55841853
christien@christienvancitters.nl
www.jimmycreed.nl

Isadora Warring, begeleider
Heemstede
06 25 40 82 50
info@isadorawarring.nl
www.isadorawarring.nl

Ingeborg Reurink, consulent
Huizen, Gooi- en Vechtstreek
06 – 22391405
www.syndroomvandown.com
info@syndroomvandown.com
ingeborg_lubbers@hotmail.com

Francisca van der Vliet, consulent
Amstelveen
06 – 48020012
fvdvliet@casema.nl

Arnolda Jagersma, begeleider
Amsterdam e/o
0294-416675 / 06-48445532
arnolda@delangeadem.com

Jeannette van Boordt, begeleider
omgeving Amsterdam
tel. 06-46422715 / 020-6737932
jeannette@boumail.com

Petra Veen, begeleider
Heiloo
petra@ppbheiloo.nl
www.ppbheiloo.nl
06-51310078

Zuid-Holland

Diana Snel, begeleider
dianasnel@12move.nl

Marja ten Braak, begeleider
Monster, Den Haag
0174 – 213795  /  06 – 21243969
marja@de-opstap.com
www.de-opstap.com

Bastienne Vermeulen, begeleider
Langerak
0183-602355 / 06 39797184
bastiennevermeulen@gmail.com

Sigrid Kranse, consulent
Berkel en Rodenrijs, regio Rotterdam, Den Haag en Drechtsteden
06-10308187
skranse@gmail.com
www.sigridkranse.nl

Tjitske Peters, begeleider 
Nieuw Beijerland,  Hoekse Waard en regio Rotterdam
06 – 23288512
tjitskepeters@gmail.com

DML Zorgbureau
Deborah van Leeuwen-Langbroek, begeleider
Gouda, Waddinxveen, Krimpenerwaard, Gemeente Alphen aan den Rijn en Den Haag
06-43582373
administratie@dmlzorg.nl
www.dmlzorg.nl

Julianne Speet, begeleider
Woerden, Reeuwijk, Bodegraven, Gouda
06-20119726
jaspeet@asvz.nl

Anneke Janssen, begeleider
Haarlemmermeer, Leiden, Bollenstreek
06-51530817
Anneke.Janssen@sheerenloo.nl

Annemieke Pinkse, begeleider
Bodegraven, Alphen a/d Rijn, Leiden, Zoetermeer, Den Haag
06-45094733
annemieke@pinkse.net


Utrecht

Heidi van Ginkel, docent
Overberg
06 – 20074367
vanginkelheidi@gmail.com

Gerdine Bonhof, docent
Utrecht
030 – 2764340
gerdine@bonhof.biz

Willemien Brouwer Med., consulent
Schalkwijk
06 12395818
willemienbrouwer@live.nl

Hedianne Bosch, docent, opleider
Leusden
boschhedianne@gmail.com

Amerpoort/ afdeling KIDS
Soest en omgeving
Caroline Mocking, begeleider
06 – 13077709
ca.mocking@amerpoort.nl
Trudy van der Velde , begeleider
06-45166671
t.vandervelde@amerpoort.nl

Jolanda Geertse, begeleider
Utrecht e.o.
0618691042
jolandageertse@gmail.com
www.geertse-rt.nl

 Gelderland

Stichting Careander

Nathanja Adam, begeleider
n.adam@careander.nl
Hannie Kleij, begeleider
jckleij@hetnet.nl 

Margaret van Vliet, begeleider
Praktijk Vanvliet didactiek
Zevenaar, Doetinchem en Nijmegen
06 – 41637380
info@vanvlietdidactiek.nl
www.vanvlietdidactiek.nl

Eva van Zon,  consulent
Alphen aan de Maas
06 – 20167406
evavanzon@hotmail.com

Up You Go coaching, begeleider
Annelies Houweling,
Bennekom, Ede en omgeving, Wageningen
06 23791902
annelies.upyougo@gmail.com

Marloes Kregting, begeleider
Zaltbommel en omgeving
06-40595049
info@marloeskregting.nl
www.marloeskregting.nl

Angelique Dingemans, consulent
Tiel
06-38346642
ansjeliekd@live.nl 

Joanne Duister, begeleider
Kootwijkerbroek, Ede, Veenendaal e.o.
duisterjoanne@outlook.com
www.leesenpraat.nl

Celine Poll, begeleider
Twello en omgeving
06-50574547
celinepoll@hotmail.com

Noord- Brabant

Begeleidingscentrum De Poppenkraam
Veldhoven
Nelly Fredriksz en Anja van der Velden, begeleiders
040 – 2052839 / 040 – 2052824
anjavdvelden@onsmail.nl
www.de-poppenkraam.nl

Conny van den Brand, begeleider
Stichting Dichterbij, Gennep / Velp
06-40105566
c.vandenbrand@dichterbij.nl

Irit Holdrinet, begeleider
Rosmalen
06-21528669
iritholdrinet@gmail.com

Suus van Rijswijck, consulent
Eersel
Ingrid Kragh – Hansen, begeleider
Breda
0621511595

Marinda Tempelaars, consulent
Regio Goes, Vlissingen, Bergen op Zoom, Roosendaal, Breda
0614431776
marinda.tempelaars@huppeteam.nl
www.huppeteam.nl

Desiré de Wild – van der Parre, begeleider
06-28402846
desire.wild@huppeteam.nl

Tanja van der Heijden, begeleider
Regio West Brabant
06 147 350 35
Tanja.van.der.heijden@huppeteam.nl

Corina van Arkel-Mourits, begeleider
Willemstad e.o.
06-16908000
corina@advanco.nl

Zeeland

Annemiek Reijnhout,  docent
’s-Heer Arendskerke
06-12662064
info@delinkk.nl
www.delinkk.nl

Limburg

Françoise Op de Laak, docent
Horst
06-13587675
babbelmaar@gmail.com

Shirley Titulaer-Dorpmanns, consulent
Venlo
06 – 23361099
shirleytitulaer@gmail.com

BELGIE

Abigail Vanharen, consulent
Antwerpen
0498 – 632611
abigailvanharen@gmail.com

top